Deepcool CG530 | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CG530-BKNDA0-G-1
- Saadavus: 5
-
57€
Deepcool CG530 | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX | ATX PS2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 8.82 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CG530 |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |










